Co zapewni Twojemu iPhone najlepszą ochronę i elegancki wygląd?

0
1339
Co zapewni Twojemu iPhone najlepszą ochronę i elegancki wygląd?

Niektórzy bagatelizują kwestię trzymania swojego iPhone w etui, przez co niepotrzebnie narażają to kosztowne urządzenie na uszkodzenia mechaniczne. Bardzo łatwo jest o zarysowanie obudowy i ekranu, nie mówiąc już o większych pęknięciach na skutek upadku. Każdy odpowiedzialny właściciel takiego urządzenia powinien wyposażyć je w dobrej jakości etui.

Dobrze zabezpieczony iPhone to podstawa

O iPhone trzeba dbać, a pomoże w tym dedykowane do niego etui. O jego wypadnięcie z ręki czy kieszeni jest bardzo łatwo. Wystarczy kontakt z jakimś twardym przedmiotem w kieszeni typu klucze, aby na obudowie pojawiły się nieestetyczne skazy. Niechroniony iPhone to prosta droga do jego szybkiego zniszczenia. Podobnie jest z wylaniem czegoś na urządzenie czy przypadkowym zrzuceniem go z blatu mebla. Etui chroni telefon przed rysami i zbiciem ekranu. Ponadto wygląda on bardziej elegancko i profesjonalnie. Skórzane etui jest idealną opcją dla osób ceniących sobie dobry styl i chcących wywrzeć dobre wrażenie na spotkaniach biznesowych.

Podczas wybierania etui do iPhone, należy mieć na uwadze kilka istotnych kwestii. W przypadku iPhone 11 Pro mamy do czynienia z  obudową ze szkła i aż dwoma aparatami. Jest to urządzenie o dużych wymiarach, wykonane z materiału podatnego na zarysowania. Jego ekran jest lekko wystający. Etui musi pewnie leżeć w dłoni i być idealnie dopasowane do telefonu. Kolejną kwestią są dodatkowe funkcje w postaci np. kieszonki na kartę płatniczą czy możliwości ładowania bezprzewodowego. Skórzane etui iPhone 11 Pro dostępne jest w wielu wariantach kolorystycznych, nie tylko w wersji klasycznej. Niezależnie od wyboru z pewnością będzie wyglądało bardzo elegancko, co jest domeną skóry. Mogą śmiało sięgać po nie zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Skórzane etui iPhone 11 Pro może mieć klapkę na ekran lub być zamykane na zamek czy zatrzask. W ten sposób zyskujemy kompleksowe zabezpieczenie chroniące całą obudowę wraz z ekranem.

Postaw na skórzane etui

Skóra jest popularnym materiałem używanym do produkcji etui na telefony komórkowe, kojarzonym z prestiżem. Jest to rozwiązanie klasyczne i jednocześnie bardzo eleganckie. Regularnie konserwowane skórzane etui iPhone 11 Pro będzie służyło przez długie lata, zachowując swój kształt i kolor. Charakteryzuje się ono dużą wytrzymałością, odpornością na zużycie i uszkodzenia. Bardzo często tego typu etui wyposażone są w dodatkowe funkcje w postaci przegródek do przechowywania pieniędzy i kart płatniczych. Jeśli chodzi o ponadczasowe i uniwersalne rozwiązania, które nigdy nie wychodzą z mody, to skórzane etui iPhone 11 Pro będzie strzałem w dziesiątkę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here