Co zrobić, by telefon nie był nudny?

0
1749
Co zrobić, by telefon nie był nudny

Dziś prawie każdy ma swój własny telefon, a że liczba dostępnych na rynku urządzeń jest ograniczona, to wiele osób korzysta ze smartfonów tej samej serii. Jeśli jesteś indywidualistą i chcesz, by Twój telefon wyglądał jednak nieco inaczej niż telefon koleżanki lub kolegi, najlepszym na to sposobem będzie ubranie go w niepowtarzalne etui. Skąd wziąć takie etui? Możesz skorzystać z usług serwisu https://caseroom.pl lub dowolnie innej firmy, która zajmuje się sprzedażą zindywidualizowanych pokrowców.

Pokrowiec z kolorowym nadrukiem

Korzystając z usług firm, które wykonują kolorowe nadruki na sylikonowych etui do telefonów, możesz stworzyć niepowtarzalny pokrowiec ozdobiony osobiście wybraną grafiką, samodzielnie wykonanym zdjęciem czy indywidualnym napisem nadającym urządzeniu jeszcze bardziej unikalny charakter. Serwis https://caseroom.pl zapewnia dostęp do tysięcy oryginalnych grafik wielu różnych kategorii, możliwość nadrukowania na powierzchni pokrowca kilku różnych grafik i ich dodatkowego uzupełniania dowolnego rodzaju napisem. Serwis zapewnia również możliwość ozdobienia pokrowca zdjęciem w formacie cyfrowym. Takie zdjęcie można dowolnie obracać i przycinać, a system samodzielnie dopasuje jego rozmiar do wielkości zamówionego pokrowca. Kolorowy, oryginalny nadruk sprawi, że zamówione etui będzie miało niepowtarzalny charakter, co pozwoli wyróżnić ubrany w nie telefon na tle innych urządzeń tej samej serii czy marki.

Jaką grafikę wybrać?

Jeśli już zdecydujesz się na zakup pokrowca zdobionego kolorowym nadrukiem, serwis https://caseroom.pl zapewni Ci możliwość wyboru z listy tysięcy różnorodnych grafik wielu kategorii. Oczywiście dla zwiększenia unikalności wyglądu pokrowca, jego powierzchnię możesz ozdobić również samodzielnie wykonanym zdjęciem, a nawet kilkoma różnymi zdjęciami, tworząc tym samym swego rodzaju kolaż. Ciekawym pomysłem na ozdobienie etui do telefonu mogą być pamiątkowe fotografie z wakacji czy zdjęcia bliskich nam osób – dzieci, rodziców, dziadków czy partnera/partnerki. Dzięki smartfonom takie zdjęcia możemy wykonać w kilka sekund. Przy pomocy intuicyjnego narzędzia wkleimy je do systemu projektowania etui, ustawimy w odpowiednim miejscu, zatwierdzimy wybór i poczekamy na dostawę już gotowego pokrowca.

Ozdobiony kolorową grafiką, oryginalnym napisem lub samodzielnie wykonanym zdjęciem pokrowiec sprawi, że ubrany w niego telefon przestanie być nudny. Takie urządzenie od razu wyróżni się na tle innych telefonów tej samej serii, a przy okazji stanie się lepiej dopasowane do indywidualnych upodobań i zainteresowań jego użytkownika.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here