Dlaczego warto kupić klawiaturę Lenovo z rodziny ThinkPad?

0
314

Wysoka jakość wykonania, trwałość, wygodny układ klawiszy czy obecność przycisków funkcyjnych to cechy, na które zwracamy uwagę, wybierając idealną klawiaturę do swojego laptopa. W sprzedaży znaleźć można wiele firm specjalizujących się w sprzedaży akcesoriów do komputera, ale lider jest tylko jeden. To oczywiście Lenovo. Klawiatura sygnowana logiem tego producenta spełnia wszystkie wymogi wytrzymałości, solidności i bezawaryjnego użytkowania. Szczególną sympatią klienci obdarzyli modele pasujące do laptopów ThinkPad. Dlaczego?

Klawiatura dla najbardziej wymagających

Każdy, kto choć raz miał styczność z tą klawiaturą Lenovo, z pewnością szybko zauważył jej idealne dopracowanie i ergonomię, która stanowi perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które codziennie spędzają długie godziny przed ekranem komputera. Jest tak zaprojektowana, aby zapewniać wygodne i komfortowe pisanie, niezależnie od tego, czy wystukujemy setki, czy tysiące znaków dziennie. Dodatkowym atutem jest podświetlenie, dzięki czemu klawiatury Lenovo ThinkPad są w stanie zagwarantować pisanie – nawet w warunkach słabego oświetlenia. Niektórzy jako atut wskazują także ciche działanie klawiszy, które nie zaburzają koncentracji osób w najbliższym otoczeniu.

Grzybek – znakiem rozpoznawczym klawiatur ThinkPad

TrackPoint, gdyż tak fachowo nazywa się ten element, to mały, czerwony joystick umieszczony w środku klawiszy, który umożliwia swobodne poruszanie się po ekranie i wykonywanie różnych czynności – bez konieczności korzystania z myszki. Jego działanie jest precyzyjne, co szczególnie doceniają osoby zajmujące się edycją grafiki, korzystające z programów CAD czy wykonujące inne zadania wymagające dużej dokładności w działaniu. TrackPoint znajduje się w centralnej części klawiatury Lenovo, dzięki czemu nie nakłada konieczności przesuwania ręki na bok, gdy chce się dotrzeć do touchpada lub myszki. Zapewnia szybki dostęp do nawigacji – bez opuszczania rąk z klawiatury, co okazuje się mile widziane podczas pisania. Dodatkowo klawiatury Lenovo wyposażone w TrackPointa posiadają konfigurowalne ustawienia, które można dostosować do indywidualnych preferencji. Dla zwiększenia optymalizacji takie parametry, jak czułość czy prędkość poruszania się można dopasować do własnych potrzeb.

Solidne i wytrzymałe

Upadek, uderzenie, wstrząsy czy praca w ekstremalnie trudnych warunkach – z klawiaturami Lenovo to możliwe, gdyż tak jak laptopy ThinkPad słyną ze swojej niezawodności, tak podobnymi właściwościami cieszą się pasujące do nich klawiatury. Przechodzą rygorystyczne testy wytrzymałościowe, które symulują ciężkie środowisko pracy, aby mieć pewność, że będą działały bezawaryjnie – nawet w trudnych warunkach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here