Dobrej jakości głośniki bluetooth

0
2043
Dobrej jakości głośniki bluetooth

Podczas długiej podróży bądź wypoczynku w plenerze, warto zabrać ze sobą nieco muzyki. Chcąc jednak cieszyć się najlepszym jej brzmieniem, konieczny będzie zakup odpowiednich głośników. Poza domem idealnie sprawdzą się specjalne głośniki bluetooth, które możemy zabrać wszędzie.

Posiadają one wbudowane baterię, dlatego możemy bez problemu korzystać z nich bez dostępu do prądu. Co więcej, łączą się one z innymi urządzeniami w sposób bezprzewodowy – komputer nie jest więc konieczny do ich obsługi. Na rynku dostępnych jest mnóstwo ich modeli. Na które warto zwrócić uwagę?

Głośniki Denon Envaya

Charakteryzują się one przede wszystkim niewielkim rozmiarem, dzięki czemu nie zajmują zbyt wiele miejsca w torbie. Wyposażone są w dwa głośniki typu stereo, jednak istnieje również możliwość podłączenia basu.

Zapewniają 10-godzinną pracę poprzez połączenie bluetooth bądź złącze AUX. Ich cena przekracza granicę 400 złotych.

Mocne brzmienia z Klipsch Groove

Wyróżnia się przede wszystkim solidnym działaniem i sporą mocą, dlatego są idealne do nieco „cięższych” gatunków muzycznych. Mimo wszystko głośnik nie jest zbyt duży, posiada on akumulator, dzięki któremu będziemy mogli słuchać przez około 8 godzin.

Poza bluetoothem, skorzystać możemy z kabla JACK. Cena? Niecałe 700 złotych.

Niewielki Harman/Kardon Esquire Mini

Głośnik małych rozmiarów, który jednak zapewnia dobrej jakości brzmienie. Charakteryzuje się piękną i solidną obudową, a także możliwością nieprzerwanej pracy przez 8 godzin. Nie jest drogi – przy zakupie nie powinniśmy wydać więcej niż 500 złotych.

Popularny JBL Pulse 2

Są to jedne z najczęściej kupowanych głośników bluetooth. Wyposażone są w diody LED, które świecą podczas słuchania muzyki, bardzo wydajny akumulator oraz głośniki, które zapewniają wysoką jakość dźwięku.

JBL Pulse 2 waży mniej niż kilogram i kosztuje niecałe 800 złotych.

BOSE SoundLink Mini II

Coś dla fanów dużej mocy zamkniętej w miniaturowej obudowie. Za nieco ponad 800 złotych zyskujemy urządzenie, które generuje dobrej jakości, mocny dźwięk. Pracuje ono nieprzerwanie przez około 8 godzin przy połączeniu bluetooth i nawet 10 godzin w sytuacji, gdy urządzenie z muzyką jest podłączone za pośrednictwem kabla USB.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here