Fotel dla miłośniczek gier komputerowych

0
1340
Fotel dla miłośniczek gier komputerowych

W gry komputerowe grają tylko chłopaki? Nic bardziej mylnego! Dziewczyny też chętnie z nich korzystają, zarówno te najmłodsze, jak i dorosłe. Każda z nich powinna więc mieć możliwość zajęcia tak wygodnego miejsca, by chciała spędzić w nim wiele godzin podczas rozgrywki.

Romantyczna wojowniczka?

Wiele dziewczyn wręcz uwielbia wcielać się w postaci silnych kobiet, które zwyciężają w kolejnych walkach online lub po prostu przeżywają swoje wirtualne przygody, czy to za sprawą samotnej rozgrywki, czy w kooperacji ze znajomymi. Na co dzień można być romantyczną i delikatną, przed ekranem – wojowniczą i hardą. Nic nie stoi na przeszkodzie, by we własnym pokoju połączyć te dwie cechy.

Czy istnieje bardziej kobiecy kolor niż róż? Z pewnością nie! Jest piękny, delikatny, romantyczny i podkreśla subtelną naturę dziewcząt. Wiele z nich po prostu nie może obejść się bez choćby jednego, drobnego dodatku w tym kolorze, czy to uzupełniającego strój, czy zdobiącego sypialnię.

Z kolei fotel dla gracza powinien być wytrzymały i wygodny, by zapewniał komfort i stabilność podczas rozgrywki. Przygody online wywołują ogromne emocje – u dziewcząt tak samo, jak i u chłopców. Dlatego odporność i stabilność powinny stać na pierwszy miejscu, kiedy mowa o urządzaniu pokoju.

Jak zatem połączyć te dwie cechy? Najlepiej wybrać wspaniały fotel Yumisu 2050 Rose. Posiada minimalistyczny design, kobiece delikatne kolory, a przede wszystkim doskonale sprawdzi się podczas wielogodzinnej sesji przed ekranem z ulubioną grą. W nim każda dziewczyna poczuje się jak prawdziwa, wojownicza księżniczka. Chcesz nią zostać, a może już jesteś?

Indywidualnie dopasowany

Każdy z nas ma nieco inne preferencje i budowę ciała, dlatego meble, które jednym odpowiadają, nie zawsze są idealne dla drugich. Kupując fotel, na którym będziemy spędzać wiele godzin, warto więc zainwestować w taki, który dopasuje się do nas w każdym calu.

Dzięki miękkiemu wypełnieniu z zimnej pianki, Yumisu 2050 posiada taką właściwość. Szybko stanie się „tylko twoim” fotelem, odchylanym tak bardzo, jak tego pragniesz, z doskonale dopasowanymi podłokietnikami i prawdziwie kobiecym rozmiarem. Jego konfiguracja jest prosta i szybka, dzięki czemu już po krótkiej chwili będziesz mogła rozkoszować się ulubioną rozgrywką. Czy można marzyć o czymś więcej? Może co najwyżej o filiżance kawy w pobliżu.

Fotel, który gwarantuje zdrowie kręgosłupa

Prawdopodobnie w swoim ulubionym fotelu będziesz nie tylko uczestniczyć w grach, wygodnie wyciągnięta z padem w dłoni, ale również przyjdzie ci w nim siedzieć podczas mniej przyjemnych zadań, jak choćby praca czy nauka.

Marka PRO-GAMER pomyślała jednak również o tym. Niezależnie od tego, co będziesz chciała robić, fotel Yumisu 2050 zawsze pozostanie tak samo wygodny. Posiada regulowane i odpowiednio wyprofilowane oparcie, które podeprze twój kręgosłup, zapewniając mu stabilność i bezpieczeństwo. Dzięki temu zawsze pozostanie on zdrowy i nigdy nie będziesz musiała przejmować się bólem, o którym być może usłyszysz od znajomych. Dodatkiem do niego jest zagłówek z wygodną poduszką, który sprawi, że i twoja głowa znajdzie na nim wygodne miejsce. Efekt? Zawsze będziesz zadowolona z tych kilku godzin, które spędzisz na nim w pełni komfortowo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here