Jaki wybrać antywirus do korporacji?

0
7812
Jaki wybrać antywirus do korporacji?

Przestrzeń komputerowa wypełniona danymi osobowymi w wielkich korporacjach to wyzwanie dla antywirusa. Jeden błąd może przynieś nieodwracalne skutki. Jak chronić siebie i swoich klientów przed zagrożeniami?

Wielka odpowiedzialność korporacji

Zatrudnianie ogromnej ilości pracowników firmy jest nieodłącznym elementem posiadania milionowych ilości danych. Wśród nich znajdują się najważniejsze informacje o klientach, kontrahentach, dane finansowe i inne powiązane personalia, które wypływając poza kręg osób zobowiązanych i objętych tajemnicą mogą przynieść niewyobrażalne szkody, a nawet grozić upadłością. Ochrona internetowa dla korporacji jest niezbędna i wymaga pracy informatyków, którzy na czas aktualizują funkcje oprogramowania do nowych zagrożeń.

Ochrona korporacji

Wybór odpowiedniego antywirusa to jedna z najważniejszych kwestii strategii firmy. Musi być decyzją przemyślaną i odpowiedzialną. Jedynie specjalistyczny antywirus dla korporacji zagwarantuje najwyższą jakość bezpieczeństwa, a to właśnie one są najbardziej narażone na ataki hakerów oraz wirusy. Jego funkcje dostosowane są do ochrony danych systemowych, jak również internetowych. Kaspersky Lab z wyróżnieniem Platinum Award w zestawieniu Gartner Peer Insights Customer Choice 2017 w zakresie platform ochrony punktów końcowych jest najlepszym oprogramowaniem, które niezaprzeczalnie będzie strzec całą dobę każdego dnia wszystko, co dzieje się w firmie.

Innowacyjny Kaspersky

Komputery mają swoje ograniczenia. Nowoczesne technologie wykorzystują pamięć w tzw.chmurze, która przechowuje wszystkie informacje bez wykorzystywania pojemności dysków. Ponadto umożliwia dostęp do wszystkich danych z urządzeń mobilnych, chroniąc jednocześnie dostępu osobom niepowołanym. To jednak nie rozwiązuje problemu. Ataki hakerów na globalne firmy stają się coraz częstsze. Bez odpowiedniego antywirusa firma stoi przed realnym zagrożeniem. Kaspersky antywirus to technologia XXI, która nie dopuści do niebezpieczeństwa.

Dlaczego Kaspersky?

Jako nieliczny dokładnie kontroluje punkty końcowe, dzięki czemu wszystkie dane mogą być kontrolowane poprzez urządzenia mobilne, bez ryzyka powstania luki, która z pewnością może doprowadzić do kradzieży danych. Program uniemożliwia przedarcie się wirusa ransomware, który może doprowadzić do ogromnych strat finansowych. Wraz z nim dostęp do danych w chmurze jest nie do obejścia. Specjalny menadżer haseł uniemożliwia włamanie do bankowości internetowej firmy. Kaspersky to najlepsze oprogramowanie, które dba globalnie o cały system komputerowy każdej korporacji, więcej informacji znajdą Państwo na: https://www.kaspersky.pl/ochrona-dla-korporacji

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here