Najlepszy hosting dla blogerów

0
2402

Osoby które w najbliższym czasie planują wystartować z własnym blogiem powinny zacząć swoją przygodę z blogowaniem od samych podstaw, czyli od wyszukania porządnego hostingu i atrakcyjnej domeny internetowej. Bez porządnego hostingu nawet najlepszy blog nie utrzyma się na rynku, dlatego też warto poświęcić nieco swojego cennego czasu, aby wybrać naprawdę porządny serwer.

Jak wybrać porządny hosting na bloga?

Każdy hosting ma swoje parametry tak samo jak każdy inny sprzęt komputerowy, dlatego też warto dokładnie się z nimi zapoznać, dzięki czemu łatwiej będzie porównać konkurencyjne oferty. W sieci można znaleźć specjalne rankingi hostingów, dzięki którym dowiemy się z których rozwiązań warto skorzystać, a których usługodawców należy omijać szerokim łukiem.

Na jakie parametry zwracać szczególną uwagę?

W hostingu na bloga liczy się przede wszystkim prędkość ładowania stron. Współcześni użytkownicy Internetu są bardzo niecierpliwi, dlatego też jeżeli nasz blog internetowy wczytywać będzie się bardzo długo, to możemy stracić wielu czytelników. Bardzo ważną kwestią jest także pojemność, która oferowana jest przez hosting. Jak łatwo się domyśleć najlepszą ofertą są hostingi, które nie mają żadnych narzuconych limitów. Pamiętać należy o tym, że według najnowszych statystyk 2 letnie blogi bardzo rzadko kiedy przekraczają powierzchnię 10GB.

Hosting bloghosting.pl

Godny polecenia jest nowoczesny bloghosting.pl, który daje możliwość błyskawicznego założenie bloga na bardzo popularnym CMS WordPress. Hosting ten może pochwalić się również bardzo szybkimi dyskami SSD, dzięki czemu można zdobyć olbrzymią przewagę nad konkurencyjnymi blogami i przyciągnąć do siebie nowych użytkowników. Do plusów należy zaliczyć także łatwą i intuicyjną obsługę. Jest to najlepsza propozycja dla tych osób, które nigdy wcześniej nie blogowały i nie mają zielonego pojęcia jak założyć i prowadzić blog. W bloghosting.pl można wykupić najtańszy pakiet za niecałe 9,99zł na rok. Obecnie jest to jedna z najlepszych ofert hostingu na bardzo szybkich dyskach SSD.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here