Pogwarancyjny serwis sprzętu Apple

0
1657
Pogwarancyjny serwis sprzętu Apple

Serwis sprzętu Apple w Warszawie Macintosz.com to miejsce, w którym szybko i fachowo naprawisz swój sprzęt. W ofercie znajdziesz usługi takie jak:

– naprawa sprzętu po zalaniu,
– wymiana poszczególnych części,
– instalacja oprogramowania,
– profesjonalne czyszczenie sprzętu.

Serwis iPhone Warszawa – Macintosz.com oferuje także konkurencyjne ceny oraz szybki czas realizacji usługi. Każdy użytkownik „jabłek” wie jak droga potrafi być wymiana szybki, gniazda ładowania lub baterii. W macintoszu naprawa iPhone (wymiana szybki) kosztuje (w zależności od modelu) już od 180 zł, a usługa zostaje wykonana od ręki w ciągu 60 minut. Dzięki temu nie będziesz zmuszony do tego, aby kilka dni używać starego smartfona lub musieć sobie radzić bez telefonu.

W pozostałych przypadkach 90 procent innych napraw odbywa się w ciągu jednego dnia. Dodatkowo większość usług jest objęta 3 lub 6-miesięczną gwarancją. Jeśli nie wiesz co dokładnie należy wymienić lub naprawić, serwis oferuje darmową diagnostykę wraz z wyceną.

Części wykorzystywane do napraw są najwyższej jakości, dlatego wybierając ten serwis nie musisz się obawiać o dalszą eksploatacje urządzenia Jeśli nie chcesz naprawiać zalanego laptopa lub właśnie kupiłeś nowego iPhone’a serwis prowadzi także skup używanego, nowego lub uszkodzonego sprzętu. Ceny jakie oferują można sprawdzić na Macintosz.com, są one oczywiście uzależnione od stanu urządzenia oraz jego rodzaju (iPad, MacBook czy iPhone).

Lokalizacja serwisu jest bardzo dogodna dla większości mieszkańców Warszawy. Siedziba mieści się przy Al. Niepodległości 152 na warszawskim Mokotowie.Wielu klientów poleca skorzystanie z usług Macintosza o czym świadczą opinie udostępniane poprzez ich wizytówkę Google. Chcąc należycie zadbać o swoje jabłka pamiętajmy, aby oddawać je w ręce profesjonalistów. Tylko wtedy będzie pewni, że nie zmarnujemy swoich pieniędzy i czasu. Samodzielne naprawy często wydają się atrakcyjniejsze cenowo, jednak nie zawsze kończą się dla nas dobrze- narażają nas na dodatkowe koszty lub nawet uniemożliwiają całkowitą naprawę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here