Program do faktur – który wybrać?

0
2583
Program do faktur

Proste i intuicyjne oprogramowanie do wystawiania faktur lub rachunków ogranicza wydatki przedsiębiorców oraz pomaga w zaoszczędzeniu sporej ilości czasu. Dzięki ofercie firmy Mega-Tech znajdującej się na stronie firmowej https://www.mega-tech.com.pl osoby, które potrzebują profesjonalnego programu do fakturowania, mogą zakończyć poszukiwania idealnego dla siebie programu. Kilka wersji oprogramowania dostosowanego do szczególnych potrzeb klientów w pełni zaspokaja potrzeby małych i średnich firm handlowych oraz usługowych.

megatech2

Najczęściej wybieranym programem do fakturowania jest aplikacja Faktura Small Business. Dzięki temu sprytnemu programowi bardzo szybko przedsiębiorca może wystawić fakturę VAT. Wbudowana kartoteka klientów oraz usług i towarów pozwala na szybki wybór odpowiedniej pozycji i przygotowanie dokumentu do wydruku. Trochę bardziej rozbudowanym programem jest aplikacja Faktura Small Business HANDEL, która wyposażona została dodatkowo w moduł magazynowy. Dzięki niemu podczas wystawiania faktury zmniejszamy stan magazynowy danego produktu. Jest to program polecany małym i średnim firmom handlowym. Firmy, które nie są płatnikami VAT także znajdą coś dla siebie w ofercie firmy Mega-Tech. Jest to program Rachunek Small Business. Podobnie jak program do wystawiania faktur ma też swój odpowiednik z modułem zarządzania stanami magazynowymi. Ostatnią bardzo ciekawą aplikacją jest program Faktura RR Small Business. Pozwala on na fakturowanie zakupu od rolników ryczałtowych. Idealne rozwiązanie do przedsiębiorstw zajmujących się skupem płodów rolnych.

megatech3

Dobrze dopasowany program do fakturowania pozwala nie tylko zaoszczędzić sporo czasu, ale także i pieniędzy. Nie musimy zatrudniać fakturzystki i co miesiąc wydawać sporą gotówkę na jej wypłatę oraz koszty związane z zatrudnieniem. Program komputerowy tego typu nie wymaga mocnych sprzętów. Wystarczy mu zwykły komputer biurowy lub notebook. Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu i niezwykle intuicyjna. Firma Mega-Tech dzięki wielu latom doświadczenia oferuje swoim klientom intuicyjne rozwiązania do fakturowania oraz fachową pomocą w ich obsłudze.

megatech4

[Głosów:3    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here