Słuchawki do komputera marki E-Blue

0
3949
Słuchawki do komputera marki E-Blue

Obecnie na rynku wybór dobrych headsetów jest na tyle szeroki, iż marki prześcigają się w unowocześnianiu swojego sprzętu. Dzięki tak dużej konkurencji gracze mogą cieszyć się naprawdę świetnej jakości słuchawkami w rozsądnych cenach. Jednym ze światowych liderów branży, produkującym rewelacyjne słuchawki do PC jest marka E-Blue. Ich konstruktorzy bezustannie opracowują kolejne udoskonalenia, korzystając przy tym z fenomenalnych osiągnięć technologicznych, jakie aktualnie implementowane są w tej gałęzi akcesoriów.

Jednym z wyborowych zestawów słuchawkowych E-Blue jest znany wszystkim headset Cobra I. Jego wielką zaletą jest przede wszystkim perfekcyjna transmisja dźwięku, która zapewniona jest za sprawą dwóch przetworników o średnicy 40mm. Pełne wykorzystanie walorów audio nie byłoby tutaj jednak możliwe, gdyby nie specyficzna konstrukcja, która doskonale wycisza wszystkie zewnętrzne hałasy. Dobrze dopasowujący się do głowy design zewnętrzny zabezpiecza nas przed zsuwaniem się headsetu z głowy. Będą to idealne słuchawki dla gracza, ale nie tylko.

Sprawdzają się także podczas słuchania ulubionej muzyki lub podczas prowadzenia rozmów głosowych on-line. W tej serii znajdziemy również inne, jeszcze bardziej zaawansowane słuchawki do komputera, które porażają wręcz swoimi parametrami. Mowa o modelu Cobra HS II Gaming Headset. Przetworniki o średnicy 50mm są oczywistą gwarancją niesamowitych doznań dźwiękowych. Walory audio, którymi odznacza się ten zestaw, sprawiają, że są to przede wszystkim idealne słuchawki dla gracza, który sporo czasu spędza na wirtualnych rozgrywkach. Model ten lubiany jest również ze względu na swoją niską wagę oraz naturalnie przylegające nauszniki. Są to atuty, które sprawiają, że nie męczymy się nadmiernie nosząc headset nawet przez bardzo długi czas. Firma E-Blue wprowadziła także do swojej oferty doskonałe słuchawki do komputera w standardzie 7.1. Mowa o zestawie Mazer Type X  7.1, który wyposażono w najnowocześniejszy system dźwięku przestrzennego. Dodatkowo użytkownicy mogą  w wypadku tych słuchawek cieszyć się wzmocnionym efektem Bass, który wyraźnie poprawia odczuwanie każdego dźwięku.

mazer

Dla maniaków gadżetów z pewnością ciekawą okaże się funkcja podświetlenia LED, którą posiadają zarówno Cobra HS II Gaming Headset, jak również zestaw Mazer Type X 7.1. Takie słuchawki do PC są więc nie tylko świetnym elementem wyposażenia komputerowego, ale także ciekawym i stylowym dodatkiem.  Wszystkie headsety marki E-Blue to jednak w pierwszej kolejności doskonała jakość dźwięku i wygoda, wzbogacona jedynie o nowoczesny, sportowy design.

Nowości w ofercie słuchawek E-Blue znajdziecie na http://gamera.pl/kategoria-produktu/zestawy-sluchawkowe/

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here