Tworzenie stron internetowych – tanie domeny

0
1146
Tworzenie stron internetowych - tanie domeny

Każda strona internetowa składa się z dwóch niezbędnych elementów. Pierwszym z nich jest domena, czyli nazwa naszej strony internetowej, najczęściej z rozszerzeniem.pl. Kolejnym elementem jest serwer hostingowy, który zapewnia bezpieczne przechowywanie danych naszej strony internetowej.

Są to dwie niezbędne rzeczy do stworzenia strony internetowej. Nieobowiązkowy, lecz równie ważny jest też certyfikat SSL, potocznie nazywany certyfikatem bezpieczeństwa. Zapewnia on ochronę nas i użytkowników naszej strony przed wieloma zagrożeniami. Każdy kto odwiedza naszą stronę widzi, czy jest ona wyposażona w certyfikat SSL czy też nie. Posiadanie takiego certyfikatu wpływa bardzo korzystnie na renomę naszej strony internetowej i mimo, że certyfikat ten nie jest rzeczą obowiązkową, to warto w niego zainwestować, aby dostosować się do panujących standardów. Widzimy zatem, że tworząc stronę internetową musimy pamiętać o kilku istotnych kwestiach, które mogą wydawać się skomplikowane osobom początkującym.

Na rynku istnieje całe mnóstwo firm, które oferują usługi z zakresu rejestracji domen oraz hostingu, a także dają możliwość zakupu certyfikatu SSL. Jeśli zastanawiamy się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową, to warto przeanalizować każdą opcję, ponieważ ofert jest tak dużo, że na pewno każdy wybierze coś ciekawego dla siebie. Osobiście uważam, że bardzo ciekawym rozwiązaniem są tanie domeny na kru.pl. Jest to serwis, za pomocą którego możemy zarejestrować domenę w bardzo korzystnej cenie.

Domeny internetowe

Najtańsze domeny rozpoczynają się bowiem już od 9.89 zł za rok, co stanowi naprawdę atrakcyjną cenę. Rejestracja domen internetowych w kru.pl polega na zakupie domeny oraz podpięciu jej pod nasz serwer hostingowy. Jest to niezwykle szybkie oraz łatwe rozwiązanie, dlatego serwis kru.pl jest godny polecenia, szczególnie osobom, które planują dopiero rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem stron internetowych. Oczywiście osoby bardziej zaawansowane również znajdą tutaj coś dla siebie, ponieważ serwis posiada bardzo bogatą ofertę serwerów oraz certyfikatów SSL.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here